Wsparcie

Wysokiej klasy specjaliści


Nasz zespół złożony z wysokiej klasy specjalistów, jest gotów w każdej chwili przyjść z pomocą. Doradzimy w sprawach części zamiennych, problemów technicznych czy konfiguracji sprzętu. Jeśli trzeba przyjedziemy i wykonamy usługę u Ciebie dokonując przeglądu, prezentacji, napraw, konserwacji, inspekcji czy szkolenia. Pomożemy w organizacji dostawy, odpraw celnych i innych operacji logistycznych. Wykonujemy modernizacje i przebudowy maszyn nowych i używanych według wymagań klienta. Przeprowadzamy remonty kapitalne, naprawy główne, renowacje w tym malowanie proszkowe na dowolny kolor. Proponujemy kontrakty serwisowe z gwarancją czasu reakcji co do rozpoczęcia naprawy jak i dostawy części z naszego magazynu umożliwiające dostęp do naszego serwisu nawet 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Oferujemy oszczędnościowe pakiety serwisowe do wykorzystania w dowolnym momencie ustalonego terminu. Wykonujemy inspekcje, przeglądy i konserwacje od tygodniowych wzwyż. Pełen zakres usług umożliwia dobór dogodnych warunków obsługi dla każdego klienta. Bezpośredni kontakt z działem wsparcia: serwis@jsd.pl


Serwis

 


Nasi specjaliści pomogą Ci zdalnie lub osobiście rozwiązać każdy problem techniczny dzięki doświadczeniu i wiedzy zdobytej na specjalistycznych kursach w centrach szkoleniowych producentów oferowanych przez nas maszyn.

Szkolenia

 

Prowadzimy kursy z zakresu obsługi, konserwacji oraz programowania maszyn. Szkolimy w tematyce procesów technologicznych oraz jakości w produkcji elektroniki. Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne w centrach szkoleniowych naszych dostawców, w naszej sali szkoleniowej lub u klienta.