Aktualności:


JSD wyłącznym dystrybutorem marki DEK 01.01.2015
Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że od 1 stycznia 2015 nasza firma będzie wyłącznym dystrybutorem produktów ASM printing solutions znanych na rynku pod marką DEK.
Firma DEK została przejęta kilka miesięcy temu przez naszego dotychczasowego partnera strategicznego, firmę ASM. Razem z produktami siostrzanej firmy ASM SIPLACE, sitodrukarki DEK stanowią naturalne dopełnienie naszej oferty. Z nadzieją na owocną współpracę również na tym polu informujemy, że wszelkie otwarte sprawy w tym również dotyczące gwarancji zostaną przejęte przez nasz serwis na dotychczasowych warunkach.
Dołożymy wszelkich starań aby jakość świadczonych dotychczas usług w zakresie obsługi produktów DEK rosła i dorównała standardom oferowanym przez naszą firmę dla pozostałych produktów ASM.
Zapraszamy do współpracy i kierowanie wszelkich zapytań do naszego zespołu.

Z życzeniami wszystkiego dobrego na nowy rok

Zarząd JSD Polska Sp. z o.o.
www.jsd.pl

 

Jubileusz 10 lecia firmy i konferencja pt. Industry 4.0 18.09.2014
 

EPM - Agregaty do luowania selektywnego i falowego! 28.10.2013
JSD rozpoczęło współpracę ze szwajcarską firmą produkującą agregaty do lutowania selektywnego i falowego w tym fale tunelowe oraz systemy transportu palet w obiegu zamkniętym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy EPM.

 

Nowa maszyna do lutowania na fali z tunelem azotowym! 29.09.2013
Nowa maszyna do lutowania na fali z tunelem azotowym wynikiem partnerstwa Vitronics Soltec i EPM

Vitronics Soltec jest globalnym, wyłącznym dystrybutorem szwajcarskiego producenta maszyn do lutowania falowego - EPM. Zapowiedziana nowa seria Delta N obejmuje pełną linię urządzeń z tunelem azotowym, w tym zarówno szybkich, jak i kompaktowych, i uzupełnia dotychczasową ofertę holenderskiej firmy. Vitronics Soltec specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyposażenia lutowniczego przeznaczonego na światowy rynek montażu płytek drukowanych.

Więcej: elektronikab2b.pl

 

Viscom dołącza do grupy dostawców JSD Polska 18.04.2013
Viscom, czołowy dostawca urządzeń do automatycznej inspekcji optycznej oraz promieniami X nadruku pasty oraz zmontowanych płyt dołączył do grona naszych dostawców. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozwiazan SPI, AOI, AXI (X-ray) na stronie producenta: www.viscom.de

 

Oprogramowanie iTac w ofercie JSD 17.04.2013
JSD wprowadza oprogramowanie do zarzadzania produkcją i śledzenia produktu niemieckiej firmy iTac. Dowiedz się więcej na www.itac.de

 

Targi SMT Hybrid Packing w Norymbergii 16-18.04.2013
Stoiska naszych dostawców na targach w Norymbergii 16-18.04.2013:

SIPLACE - ASM Assembly Systems: stoisko 7-204
Vitronics-Soltec: stoisko 9-214
NUTEK: stoisko 7-420
UIC: stoisko 7-219
Indium Corporation: stoisko 7-430
SEICA test systems: stoisko 7-618
HAKKO Corporation: stoisko 9-238
Fitronic: stoisko 9-238


 

Seminarium JSD i SIPLACE Tech Forum 2013
08-03-2013
W dniach 6-7 marca odbyło się seminarium Tech Forum, organizowane przez JSD i SIPLACE. W spotkaniu wzięło udział przeszło 60 gości.

Czytaj więcej: evertiq.pl

 

SIPLACE: celem jest pozycja lidera.
15-01-2013
evertiq.pl rozmawia ze Szczepanem Reiss, wiceprezesem firmy JSD Polska, nowego dystrybutora SIPLACE na rynku polskim.

Czytaj więcej: evertiq.pl

 

JSD Polska nowym partnerem SIPLACE w Polsce!
01-12-2012
Since December 1, 2012, the SIPLACE team is being represented in Poland by the SMT experts of JSD Polska. The company, which was founded in 2004, has long-term experience in PCBA capital equipment sales and service. It is also intimately familiar with the emerging Polish market and is convinced that "ASM Assembly Systems products are very versatile and flexible: the perfect solution for the Polish market."

Read more: http://www.siplace.com

 

Nowy dostawca w portfolio JSD!
27-11-2012
globalPoint ICS GmbH
Tulendorp 14
D-23774 Heiligenhafen
GERMANY

Producent profilomierzy

 

SIPLACE podpisal kontrakt z JSD Polska!
01-11-2012
JSD Polska została wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem firmy SIPLACE na terenie Polski i Ukrainy. Jako czesc koncernu ASM, firma Sieplace, histroycznie związana ze światowym gigantem przemysłowym Siemens, została naszym strategicznym partnerem. Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży maszyn SMT, serwisu i części zamiennych.

 

Nowe AOI od CyberOptics QX100i.
02-10-2012
CyberOptics wprowadził do swojej oferty nową szybką platformę do Inspekcji Optycznej QX100i typu In-Line. Platforma jest idealna do Inspekcji Lutowania Selektywnego oraz Pre-Reflow. Wysoka wydajność w atrakcyjnej cenie.

Broszura: CyberOptics QX100i

 

SEICA - Nowy dostawca systemów testu w portfolio JSD.
07-06-2012
Firma SEICA powstała w 1986 roku Strambino we Włoszech w rejonie Canavese od dawna znanym z dużej koncentracji przepysłu elektronicznego. Działałność rozpoczeła się od produkcji testerów ICT na lokalny rynek by następnie rozwinąć się do globalnego zasięgu. Kolejne produkty to testery Flying Probe i Functional Tester. Seica szczyci się ponad 1000 zainstalowanych systemów na całym świecie.

Czytaj więcej na stronie producenta: www.seica.com

 

Nowe AOI od Cyberoptics QX100!
25-04-2012
Cyberoptics wprowadził do sprzedaży stołową, półautomatyczną platformę do inspekcji optycznej QX100. Platforma od razu zyskała zainteresowanie i została nagrodzona prestiżową NPI Award 2012 magazynu Circuits Assembly.

QX100 jest wyposażone w systemy i oprogramowanie identyczne z najwyższymi modelami Cyberoptics.

Więcej: CyberOptics_QX100_NPI_Award_12.pdf

 

Advantis AC-60 LED - Nowa maszyna do montazu diód LED
25-04-2012
Universal Advantis AC-60 LED oficjalne wprowadzenie do sprzedaży na targach NEPCON Szanghaju.
Universal Instruments startuje z rozwiązaniem dla rozwijającego się rynku półprzewodnikowego oświetlenia wraz z wprowadzeniem platformy Advantis® AC-60 LED na targach NEPCON w Szanghaju. W Advantis AC-60 LED skupia zarazem elastyczność pracy jaki i zwiększenie produktywności zarówno montażu LED i standardowych elementów montażu powierzchniowego, wykorzystując sprawdzoną głowicę montażową Universal Lightning ®.

Advantis AC-60 LED wyposażony jest w dwie niezależne belki po jednej 30-wrzecionowej, rewolwerowej głowicy Lightning każda. Taka konfiguracja zwiększa przepustowość dla produkcji standardowych lamp na bzie LED o długości do1200 mm, które zazwyczaj są zgrupowane w matryce 30 - 60 komponentów. Cechy AC-60 LED pozwalają montować elementy LED na płytach o długości do 1300mm !!! przy użyciu szerokiej gamy ssawek w tym miękkie adaptacyjne końcówki umożliwiające chwytanie główek diód bez ich uszkadzania lub bez kontaktu z główką LED.

Advantis AC-60 LED zapewnia również bezpieczeństwo inwestycji dzięki wysokiej wydajności zarówno dla LED i standardowych komponentów SMD bez rekonfiguracji maszyny. AC-60 LED oferuje najszerszy zakres elementów, w tym pełnej gamy diód i elementow pasywnych od 01005 po 30mm x 30mm elementów do montażu powierzchniowego. Rewolwerowa konstrukcja głowicy Lightning pracuje w identycznej konfiguracji jak dla standardowych zastosowań do montażu powierzchniowego, podczas gdy konkurenci stosują głowice odwrócone o 90 ° przez co tracą możliwość korzystania z wszystkich podajników zmniejszając ich liczbę o 50% przy AC60 LED takiej straty nie ma i pozostaje pełna funkcjonalność.

Więcej: http://uic.com/wcms/WCMS2.nsf/index/News_Events_437.html

 

Specjalna oferta wyprzedażowa Vitronics-Soltec Luty 2012!
01-02-2012
JSD Polska przedstawia specjalną ofertę wyprzedaży maszyn firmy Vitronics-Soltec
(piece smt, fale lutownicze zwykłe i selektywne). Prosimy się zapoznać ze szczegółami oferty w broszurze do ściągnięcia. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Pliki do pobrania:
Broszura

 

MG-140 Nowy System Filtrujący - PROMOCJA !!!
03-01-2012
Filtronic wprowadza na rynek nowe przenośne systemy filtrujące o unikalnej koncepcji eliminacji gazów i dymów powstające w ciągu różnych procesów produkcyjnych.

Elastyczność systemu filtrowania, niezależność od instalacji stałych, w połączeniu zniskimi kosztami eksploatacji daje bardo korzystny wynik techniczno-ekonomiczny. Ekonomiczny system filtrowania i odsysania oparów dla dwóch stanowisk pracy jest wyposażony w skuteczny 3-stopniowy filtr, wbudowany filtr wstępny, filtr czastek stałych klasy HEPA H13 i końcowy filtr gazów szkodliwych.

Podstawowe cechy:

- 3-stopniowy filtr
- Wbudowany filtr wstępny
- Długa żywotność filtra
- Niskie koszty eksploatacji
- Bardzo niski poziom hałasu
- Wskaźnik zużycia filtra
- Wyższa produktywność

DANE TECHNICZNE - MG140:

- Maksymalna wydajność wyciągu m³/h: 100
- Maksymalma wydajność wydmuchu m³/h: 140
- Poziom hałasu, dB (A) w odległości 1 m: <50
- Oddzielenie stopnia mikrofiltr,% MPPS: > 99.95
- Stopień separacji filtra gazu %: > 95
- Moc, W: 100
- Napięcie zasilania: 100/250 V
- Szerokość: 340 mm
- Wysokość: 680 mm
- Głębokość: 340 mm
- Waga: 18kg

Pliki do pobrania:
MG140 v.1
MG140 Low

 

SDI - Nowy dostawca w portfolio JSD!
12-12-2011
JSD Polska została dystrybutorem amerykańskiego producenta systemów czyszczących. Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy akcję promocyjną na urządzenia.

MicroKlean SMTC-2. Systemy te były prezentowane na targach Productronica 2011 w Monachium i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów ze względu na bardzo udane rozwiązania konstrukcyjne. Prosimy o kontakt, z naszym biurem aby uzyskać więcej informacji nt. promocji oraz otrzymać ofertę. SMTC-2 jest następcą SMTC-1. Pobierz broszurę:
http://www.sdionline.com/productdocument.asp?u=44


SDI to globalny lider w zakresie sprzętu do utrzymania czystości na obszarze produkcyjnym w branży elektronicznej i innych. W ofercie SDI znajdą Państwo min. przenośne komory tzw. Clean Room'y. Zapraszamy do obejrzenia pełnej gamy produktowej:
http://www.sdionline.com/product.asp?product=0

 

Nowa stacja lutownicza Hakko FM-206.
05-12-2011
Japoński producent wprowadził na rynek nowy model stacji lutowniczej z trzema portami. Pozwala to na uzbrojenie stacji w 3 różne narzędzia do 3 różnych operacji: Lutowania, rozlutowywania i napraw - 3 w 1. pozostałe funkcje standardowe: końcówka do lutowania gorącym powietrzem, graficzny wyświetlacz LCD, możliwość pracy w osłonie azotowej.

Pobierz broszurę:

FM-206 (3 w 1)
FX-838 (wysoka moc)
FX-888 (prosta i tania)
Akcesoria do FX-888
Akcesoria do FX-832
Pełen katalog Hakko

 

Nowe znakowarki Nutek.
27-11-2011
Nutek wypuścił na rynek kolejna generację znakowarek laserowych i naklejarek kodów paskowych. Maszyny były prezentowane na ostatnich targach Productronica 2011 w Monachium. Po wielkim sukcesie naszych 2100HE LMC - maszyn znakowania laserowego w ciągu ostatnich 4 lat opracowaliśmy dwa nowe systemy. Nowe maszyny będą promowane jako seria 3 i seria-5 laserowego systemu oznakowania. Oba systemy są bardziej kompaktowe niż ich poprzedniczki. Ponadto oba mogą być wyposażone w zintegrowaną obrotnicę (opcjonalnie), co znacznie skraca czas cyklu gdy wymagane jest dwustronne znakowanie .


Najważniejsze cechy znakowarki laserowej serii-3:

- Małę rozmiary - długość maszyny 850 mm
- Powierzchnia znakowania 460 x 460mm
- Najwyższa jakość i dokładność znakowania
- Ulepszony interfejs, łatwiejsze programowanie i regulacja.
- Zintegrowana obrotnica do znakowania dwustronnego

Najważniejsze cechy znakowarki laserowej serii 5:

- Innowacyjna, prosta konstrukcja eliminująca układ współrzędnościowy.
- Ekstremalnie niski czas cyklu dla dużej liczby oznaczeń
- Obszar zankowania: 350x350mm za pomocą 3-osiowej głowicy galvo
- Dynamiczna (zmienna) wysokości znakowania - za pomocą oprogramowania
- Zintegrowana obrotnica do znakowania dwustronnego

www.nutek-europe.com

 

Universal - Nowa Platforma SMT GX37S.
18-11-2011
Universal Instruments na na najwiekszych, europejskich targach branżowych Productronica 2011 w Monachium zaprezentował premierę nowej platformy Genesis II: model GX-37D. Nowy model przeznaczony jest do bardzo elastycznej produkcji, mogący montować zarówno standardowe jak i wysoce skomplikowane formy komponentów. Elastyczność uzyskano dzięki wyposażeniu maszyny zarówno w niezwykle szybką głowicę Lightning drugiej generacji o zakresie komponentów 01005-30x30mm , jak również w wielofunkcyjną głowicę InLine7, kładącą komponenty w bardzo szerokim przedziale od 01005 do 150mm2. Można za jej pomocą montować też bardzo wysokie komponenty - do 25 mm przy użyciu standardowych ssawek ale również chwytaków mechanicznych oraz narzędzi specjalnych. Dodatkowo głowica może montować kompnenty na wcisk z siłą 2500g.

GX-37D Customer Presentation.pdf
GX37S.pdf


 

JSD Polska Wyróżniona.
13-11-2011
JSD Polska została wyróżniona wśród europejskich dystrybutorów maszyn i urządzeń firmy Universal Instruments Corporation za wyjątkowe wyniki w sprzedaży produktów tej firmy.

 

Productronica 2011
08-11-2011
Zapraszamy do stoisk naszych dostawców na targach branżowych w Monachium 15-18.11.2011.

Universal Hall A3, Stand 440
Vitronics-Soltec Hall A4 Stand 141
Cyberoptics Hall A2 Stand 417
Hakko Hall A4 stand 241
Nutek Hall A2, stand 451
Indium: Hall A4, Stand 305
McDry: Hall A2 Stand 317
Filtronic Hall A4 Stand 235

 

Mamy nową stronę WWW!
2011-09-01

www.jsd.pl


 

JSD Polska zmieniła lokalizację biura w Kwidzynie.
2009-03-02
ul. 11 Listopada 18A
82-500 Kwidzyn
Telefon:+48 55 261 07 07
FAX:+48 55 261 14 14
E-mail: parts@jsd.pl

 

JSD obchodzi 5-cio lecie działalności na rymku polskim.
2009-02-14

 

Oferta finansowania sprzętu.
2009-01-22

Oferujemy rozszerzone możliwości finansowania.

 

Pierwsze miejsce za Separtor Tlenków i Zgarów dla JSD.
2009-01-22

Projekt JSD zajmuje pierwsze miejsce w wewnętrznym konkursie dotyczącym poprawy jakości i zmniejszenia kosztów produkcji.

 

Maszyny SMT Universal znowu nagrodzone!
2009-01-07

Dwie maszyny SMT Genesis GC120Q oraz AdvantisX firmy Universal zostały nagrodzone na targach w Chinach.

 

Separatory Zgarów.
2008-10-06

Separator Zgarów już w sprzedaży.

 

Zlot motocyklowy.
2008-06-23

W dniach 20-22 czerwca 2008 odbył się pierwszy zlot motocyklistów z branży elektronicznej.

 

AdvantisX - Nowa platforma SMT!
2008-05-21

Oferujemy nową platformę do montażu SMT - AdvantisX.

 

Seminarium Użytkowników Maszyn.
2006-05-18

18.05.2006 odbyło sie seminarium użytkowników maszyn sprzedawadych przez JSD Polska - juz drugi raz spotkaliśmy sie na Malborskim zamku.

 

Nowy adres w Warszawie.
2006-05-01

Od 1 Maja 2006 mamy nowy adres w Warszawie:JSD Polska Sp. z o.o.
ul. Wyspiańskiego 4 lok. 3
01-577 Warszawa
tel. +48 22 839 09 95
fax +48 22 839 00 91

 

Nowe produkty w naszej ofercie.
2006-03-15

Marzec 2006, mamy przyjemność poinformować Państwa o nowych produktach w naszej ofercie.

 

Firma Armeka Engineering wybrała JSD Polska...
2006-02-10

Firma Armeka Engineering wybrała JSD Polska na swojego dystrybutora.

10 Lutego 2006 fińska firma Armeka Engineering, producent materiałów do ochrony elektrostatycznej ESD wybrała JSD Polska na swojego dystrybutora.

 

Rozszerzamy swoją ofertę o systemy wyciągów i filtracji dymów.
2006-02-01

1 Lutego 2006 firma rozszerzyła swoją ofertę.

 

I miejsce w klasyfikacji na najlepszego europejskiego...
2005-09-20

I miejsce w klasyfikacji na najlepszego europejskiego dystrybutora sprzętu firmy Vitronics-Soltec.

20 września 2005 JSD Polska zajęła I miejsce.

 

Współpraca z japońska firmą Seika...
2005-08-12

Współpraca z japońska firmą Seika producentem komór klimatycznych.

12 sierpnia 2005 rozpoczęliśmy współpracę z japońska firmą Seika.

 

Dystrybucja części zamiennych...
2004-12-01

Dystrybucja części zamiennych, oraz wszelkiego innego osprzętu i materiałów eksploatacyjnych.

Z dniem 1 grudnia 2004 firma JSD Polska rozpoczęła dystrybucję części zamiennych, oraz wszelkiego innego osprzętu i materiałów eksploatacyjnych do maszyn firmy Universal Instruments.

 

Seminarium na temat lutowania bezołowiowego.
2004-10-19

19 października 2004 na malborskim zamku poprzedzone zwiedzaniem średniowiecznych budowli odbyło się seminarium na temat lutowania bezołowiowego.